Ośrodek Szkoleń Systemowych


H.Siemiradzkiego 17, 31-137 Kraków

Tel: 608 349 553

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Kurs psychoterapii w Krakowie - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-12-05

Psychoterapeuta to zawód wiążący się z dużą odpowiedzialnością, a także z posiadaniem szczególnych predyspozycji oraz ugruntowanej wiedzy. Zadaniem psychoterapeuty jest pomoc osobom z problemami natury psychicznej przy zastosowaniu konkretnej metody psychoterapii. Obecnie stosowanych metod jest wiele - są to np.: psychoterapia behawioralna, analityczna, humanistyczna oraz psychodynamiczna.

Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się także psychoterapia systemowa, która zwraca szczególną uwagę na funkcjonowanie człowieka w systemie, jakim zazwyczaj jest rodzina. W terapii tej najważniejsze jest przeanalizowanie istniejących w systemie zależności cyrkularnych, a nie linearnych. Ujęcie cyrkularne zakłada, iż jedno zjawisko prowadzi do drugiego, które następnie wpływa na jeszcze inne zjawisko.

Aby prowadzić psychoterapię w nurcie systemowym, należy ukończyć profesjonalny kurs psychoterapii w Krakowie, którego szczegółowy opis znajduje się na stronie internetowej szkoleniasystemowe.pl.

Kurs psychoterapii w Krakowie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

WUKO-TECH


Kraków, Zagorze 15

Otwórz wizytówkę >