Kot-Bud II s.c. J.Kot, T.Zbroński


Astrów 21, 43-100 Tychy

Tel: (32) 329-83-57

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opatrunek chirurgiczny - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-06-15

Rany pooperacyjne wymagają zwiększonej uwagi, zarówno ze względu na to, że z reguły są dość rozległe, jak i z powodu dużej bolesności i ryzyka zainfekowania. Do ich ochrony używa się sterylnych materiałów opatrunkowych. Istotne jest też częste zmienianie elementów bezpośrednio stykających się ze skórą. Każdy plaster czy gazik ma określoną chłonność, a nie należy dopuszczać do tego, by rana była zawilgocona.

Opatrunek chirurgiczny stosowany jest także ze względu na inne swoje cechy – przepuszczalność powietrza, które ułatwia gojenie, delikatną włókninę nieuszkadzającą wrażliwych miejsc. W niektórych sytuacjach dobrze sprawdzają się bandaże, w innych lekarze zalecają specjalne elastyczne siatki utrzymujące opatrunek na miejscu.

Każdy z tych jednorazowych artykułów musi być wykonany zgodnie z normami, dzięki temu będzie bezpieczny i będzie spełniał swoje zadanie. Tego typu produkty dostępne są w dobrych sklepach medycznych, takich jak Kot-Bud. Asortyment tego sklepu pozwala wyposażyć w sposób kompletny w zakresie materiałów opatrunkowych nie tylko gabinet lekarski, ale i szpital.

Opatrunek chirurgiczny


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

Malaya Sp. z o.o.


Racibórz, Mickiewicza 18

Otwórz wizytówkę >