GO4Robot Sp. z o.o.


Winogrady 89, 61-659 Poznań

Tel: +48 668 115 750

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Organizacja urodzin dla dzieci Poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-07-05

Chcesz zorganizować swojemu dziecku niezapomniane przyjęcie, ale nie wiesz, którą firmę wybrać? Z pewnością na rynku jest wiele ofert różnych animatorów, którzy wymyślają najróżniejsze gry i zabawy dla najmłodszych. Jednak taka firma, jak GO4ROBOT jest prawdopodobnie tylko jedna. Czym się wyróżnia?

Są wszystkim młodym, zdolnym zespołem, którego członków połączyła pasja do robotyki. Brzmi ciekawie? Dość pomyśleć, że przedstawiają ją w sposób przystępny dla dzieci. Korzystają bowiem ze specjalnych zestawów popularnych klocków Lego, które uczą maluchy, jak konstruować i programować swoje pierwsze roboty! Urodziny to jednak przede wszystkim zabawa, a animatorzy przygotowali atrakcyjne scenariusze, które z pewnością wpasują się w upodobania Twojego dziecka.

W ich ofercie jest organizacja urodzin dla dzieci w Poznaniu, jednak mają do zaproponowania znacznie więcej. Wystarczy, że wejdziesz na ich stronę internetową! Tam dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć o nich, a przede wszystkim – jak wygląda samo przygotowanie imprezy urodzinowej. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nimi.

Organizacja urodzin dla dzieci Poznań


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

AR-FIZ


Poznań, Przybyszewskiego 44A

Otwórz wizytówkę >

Napo sp. z o.o.


Poznań, Marcelińska 90

Otwórz wizytówkę >