Brain Gym Sp. z o.o.


Branickiego 14, 02-972 Warszawa (Wilanów)

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ćwiczenia rozwijające mózg - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-08-11

Niemal każdy słyszał o ćwiczeniach poprawiających koncentrację fizyczną czy poprawiających koordynację wzrokowo-ruchowa. A czy znają Państwo ćwiczenia rozwijające mózg? Wbrew pozorom nie są to ćwiczenia tylko dla dzieci. Ośrodek BrainGym to pierwsze centrum w Polsce, gdzie specjaliści mogą zaproponować takie ćwiczenia osobom w różnym wieku i mającym zróżnicowane potrzeby.

Niemowlaka można położyć np. na macie sensorycznej. Na rynku jest dostępnych wiele takich mat zarówno biało-czarnych, jak i kolorowych. Kilkulatkowi można zaproponować, np. odszukiwanie dwóch takich samych obrazków, czy układanie puzzli. Świetnie może się też sprawdzić szaradziarstwo i rozwiązywani zadań matematycznych. Do tego rodzaju aktywności warto też zachęcać osoby w średnim i podeszłym wieku.

Jeśli obserwuje się u siebie bądź u bliskich problemy z koncentracją, nauką czy zapamiętywaniem, warto umówić się w ośrodku na test Gibsona. Jest to test zdolności poznawczych. Zwykle taki test można przeprowadzić już u sześciolatków.

Ćwiczenia rozwijające mózg


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

Adwebia


Kalna, Wspólna 175

Otwórz wizytówkę >

produktyreklamowe.com.pl


Brzezia Łąka, Główna 38

Otwórz wizytówkę >